Бақша туралы - О садике

Жумабаева Асемгуль Беркиновна

Балабақшадағы өмір қандай жан-жақты және қаңығулы! Біздің балалар зерікпейді. Өйткені, олардың өмірі сан алуан оқиғаларға, жағымды әсерлерге, кейде өте таңғаларлық нәрселерге бай. Біз балаларға әлемнің әртүрлі қырларын көрсетуге тырысамыз, оларға жаңа тәжірибе алуға мүмкіндік береміз және, әрине, олардың ой-өрісін кеңейтеміз. Топтарда балалардың қажеттіліктерін, қызығушылықтарын және эмоционалдық әл-ауқатын ескере отырып, пәндік дамытушы орта ұйымдастырлған. Мемлекеттік тапсырыс 275 баланы құрайды

Как же разнообразна и насыщена жизнь в детском саду! Нашим ребятам скучать не приходится. Ведь их жизнь богата самыми разнообразными событиями, приятными впечатлениями, а порой очень удивительными вещами. Мы стараемся показать детям разные стороны мира, дать им возможность получить новый опыт и, конечно же, расширять кругозор.  В группах организованна предметно-развивающая среда с учетом потребностей, интересов и эмоционального благополучия детей. Государственный заказ состовляет 275 детей.

Біздің балабақшамызда қазақ тілі кабинеті бар, онда қазақ өмірі, қазақ халқының мәдениеті заттарының элементтері, қазақ тіліндегі балалар көркем әдебиеті, дидактикалық материалдар жинақталған.

В нашем детском саду есть кабинет  казахского языка, в нем собраны элементы предмета казахского быта, культуры казахского народа, детская художественная литература на казахском языке, дидактические материалы.

Біздің балабақшада музыкалық залдың орны ерекше, өйткені дәл осы жерде баланың эстетикалық дамуы, оның тамаша музыка мен би әлемімен кездесуі өтеді.

Музыкальный зал это - особое место в  нашем детском саду, ведь именно здесь в основном происходит эстетическое развитие ребёнка, его встреча с удивительным миром музыки и танца.

Балабақшада балалар дене шынықтырумен айналысатын спорт залы бар. Бұл балаларға сау және көңілді болуға көмектеседі. Біздің балабақшада дене шынықтыру сабағын тиімді әрі ыңғайлы өткізуге көмектесетін түрлі спорттық жабдықтар бар.

В детском саду есть спортивный зал, в котором ребята занимаются физической культурой. Он помогает детям оставаться здоровыми и жизнерадостными. В нашем детском саду есть разнообразное спортивное оборудование, помогающее сделать занятия физкультурой эффективными и комфортными.

Біздің бақшамыз күн сайын ұлдар мен қыздарға есігін айқара ашады. Олар үшін мұнда қызықты ертеңгіліктер, музыкалық ойын-сауықтар, спорттық мерекелер дайындалады. Кез келген топтағы әрбір іс-шара балалардың жеке ерекшеліктері мен қажеттіліктерін ескере отырып жүргізіледі. Біздің балабақшаның барлық қызметкерлері балабақшадағы кез келген бала жайдары, көңілді және қызықты болуы үшін, ал ата-аналар сәбиінің тәрбиесі мен білімі туралы алаңдамауы үшін бәрін жасауға тырысады!

Каждый день наш сад гостеприимно распахивает свои двери для мальчиков и девочек. Именно для них здесь готовят интересные утренники, музыкальные развлечения, спортивные праздники. Каждое занятие в любой группе проводится с учетом индивидуальных особенностей и потребностей детей. Все сотрудники нашего детского сада стремятся сделать всё, чтобы любому ребенку в садике было радостно, весело и интересно, а родители не беспокоились за воспитание и образование своего малыша!

Детский сад № 14 ул. Дружбы, 17