Рухани Жаңғыру - Рухани Жаңғыру

Ханталапай 2023

2023 жылдың 14 ақпанында «Қостанай қаласының білім бөлімі» ММ жұмыс жоспарына сәйкес «Ханталапай» қалалық балалар байқауының іріктеу кезеңі өткізілді. Бұл сайысқа балабақшамыздың «Смешарики» тобының тәрбиеленушілері: Греев Таир, Абдуманов Назар, Бейсембина Адель және «Бота» тобынан: Алиев Расул, Құсайнова Даяна қатысты. Балалар ептілік, тапқырлық танытып, ойыннан жағымды эмоциялар алды.
14.02.2023 года по плану работы ГУ «Отдела образования города Костаная» был проведен отборочный тур городского детского конкурса «Ханталапай». В данном конкурсе приняли участие воспитанники нашего детского сада, группа «Смешарики»: Греев Таир, Абдуманов Назар, Бейсембина Адель и группа «Бота»: Алиев Расул, Кусайнова Даяна. Ребята проявили ловкость, смекалку и получили положительные эмоции от игры.
2023 жылдың 24 ақпанында қала балабақшалары арасында «Ханталапай» қалалық балалар байқауының финалы өтіп, біздің тәрбиеленушілеріміз ІІІ орынға ие болды. Дене шынықтыру пәнінің нұсқаушылары М.В.Корниенко және Т.Ж.Кужеков жетекшіліктерімен «Бота» және «Смешарики» топтарының балаларың осындай тамаша нәтижемен және қалалық жарыстағы жеңісімен құттықтаймыз. Ал балаларына қол ұшын созып, демеу болып, көмектескен ата-аналарымызға алғысымызды білдіреміз.
24 февраля 2023 года прошел финал городского детского конкурса «Ханталапай» среди детских садов города, где наши воспитанники заняли третье место. Мы поздравляем наших ребят групп «Бота» и «Смешарики» под руководством инструкторов по физической культуре Корниенко М.В. и Кужекова Т. Ж. с таким прекрасным результатом и победой на городском конкурсе. И выражаем благодарность нашим родителям, которые помогали своим детям и были для них опорой и поддержкой.