Мейрімділік сабақтары! - Уроки доброты!

В рамках плана недели «Добрых дел», ребята групп «Көбелек» и «Бота» подготовили подарок для младших дошкольников: инсценировку сказок «Колобок» и «Теремок».

«Игі істер» апталығының жоспары аясында «Көбелек» және «Бота» тобының балалары кіші мектеп жасына дейінгі балаларға «Колобок» және «Теремок» ертегілерін қойылымын сыйлыққа дайындады.
Олар үлкен қуанышпен өздерінің сүйікті ертегілерінің кейіпкерлеріне айналып, жас көрермендердің жағымды эмоцияларын оятуға тырысты. Балдар алғаш рет өздерінің даңқ сәттерін бастан кешіріп, өздерін нағыз әртістер ретінде сезінді.
Мұндай іс-шаралар балалардың эмоционалды, мәнерлі сөйлеуін дамытуға, өнер көрсету барысында еркін және бос ұстай білуге ​​ықпал етеді, оларды шығармашылыққа, жаңалықты қабылдауға, импровизацияға қабілетті тұлға болуға үйретеді, ең бастысы, оларды жақсылық жасауға басқаларға қуаныш сыйлауға үйретеді.
Они с большим удовольствием, перевоплощались в героев любимой сказки, старались вызвать положительные эмоции у маленьких зрителей. Ребята впервые почувствовали себя настоящими артистами, испытав, свою минуту славы.
Такие мероприятия, способствуют развитию эмоциональной, выразительной речи детей, способности свободно и раскрепощено держаться при выступлении, учат быть творческими личностями, способными к восприятию новизны, умению импровизировать, а главное учат совершать добрые поступки, дарить радость другим.