Мейрімділік сабақтары! - Уроки доброты!

Неделя доброты: Акция "Поможем малышам" 24.01.2023 год

Бақшамызда «Игі істер апталығы» өтіп жатыр. Бүгін ересек топтың балалары бүлдіршіндерге серуендеуге киінуге көмектесті. Кіші мектеп жасына дейінгі балаларға көмектесу процесінде үлкен топ балаларында «Ересектік » сезімі қалыптасады, таным, қарым-қатынас және белсенділіктің жаңа, күрделірек міндеттерін шешуге ықылас пен ұмтылыс пайда болады.
Балалар өздерінің маңызды миссиясын түсінеді - олар өздерін кішіге көмектесуге дайын аға көмекшілеріміз деп санайды.
В нашем саду проходит "Неделя добрых дел". Сегодня старшие ребята помогали малышам одеваться на прогулку. В процессе помощи младшим дошколятам, у старших детей формируется ощущение «взрослости», возникает желание и стремление к решению новых, более сложных задач познания, общения, деятельности.
Ребята осознают свою важную миссию – считают себя старшими помощниками, готовыми прийти на помощь младшим.