Участие в конкурсах

Біздің бөбекжайда тәрбиеленушілердің байқаулар мен олимпиадаларға қатысу жүйесі қалыптастырылған. Байқауға қатысу балалардың бойында жетістік сезімін тудырып, мектеп жасына дейінгі балалардың жасампаз, әлеуметтік бейімделген тұлғасын дамытуға ықпал ететіні сөзсіз. 2023 жылы біздің тәрбиеленушілер қалалық деңгейдегі жарыстарға белсене қатысып, өз білімдері мен таланттарын көрсетті. «Кітап патшалығының сырлары» байқауында Омар Жұмабай  – 3 орын. «Хореография» байқауында Дильназ Қазтай  – 3 орын. «Жол әліппесі» сайысында Демьян Намазов 2 орынға, Нүргүл  Махмутова 1 орынға ие болды. «Әкем – менің мақтанышым» байқауында Бексұлтан Біржікен  – 3 орын. «Патриоттық ән» байқауында «Гүлдер» тобының тәрбиеленушілері 3-орынға ие болды. Біз өз тәрбиеленушілерімізбен мақтанамыз!
        Біздің педагогтар 2023 жыл бойы қалалық және облыстық семинарларға, конференцияларға, байқауларға белсенді қатысты. Қалалық байқаулардың жүлделері: «Үздік авторлық бағдарлама» - 3 орын, «Ханталапай» - 3 орын, «Кадрдағы ең керемет сәттер» - 3 орын.
В нашем ясли –саду   сформирована система участия воспитанников в конкурсах, олимпиадах. Участие в конкурсах, несомненно, формирует чувство успешности у детей, содействует воспитанию  креативной, социально- адаптированной   личности дошкольников. Наши воспитанники  в течении  2023 года приняли активное  участие в  конкурсах  городского уровня , где показали  свои знания и талант.  В конкурсе «Загадки книжного королевства  Жұмабай Омар – 3 место. В конкурсе «Хореография»  Қазтай Дильназ- 3 место.    В конкурсе   «Дорожная азбука»  Намазов Демьян  занял -2 место,  Махмутова   Нургуль – 1 место . В конкурсе «Папа- моя  гордость» Біржікен Бексұлтан -3 место. В конкурсе «Патриотическая песня» воспитанники группы « Гүлдер» заняли 3 место . Мы гордимся своими воспитанниками!
       Наши педагоги   в течении 2023 года активно принимали участие в гродских и областных семинарах, конференциях, конкурсах . Призовые места в  городских  конкурсах:  «Лучшая авторская программа» – 3 место, «Ханталапай»- 3 место, «Лучшие моменты в кадре»- 3 место .