Питание в детском саду

С 1 сентября  2023года  в  КГКП  «Ясли-сад №14 отдела  образования  города  Костаная» 100% бесплатным питанием  охвачено 40 воспитанников .   Это дети из многодетных семей -22,  дети  из семей  получателей АСП-8 ,  дети с особыми образовательными потребностями-10.
В дошкольной организации предусматривается  воспитание и обучение воспитанников с особыми  образовательными потребностями с учётом  интересов родителей (законных представителей) в возрастных группах   по  по адаптированной образовательной программе в соответствии с образовательными потребностями ребёнка,  в том числе  индивидуальной программой,  разработанной специалистами  ясли-сада.    Имеется  возможность оказать необходимую коррекционно-педагогическую и медико-социальную помощь детям, обеспечить родителей консультативной помощью.
2023 жылдың 1 қыркүйегінен бастап «Қостанай қаласының білім беру бөлімінің №14 бөбекжайы» КМҚК  40 тәрбиеленуші 100% тегін тамақпен қамтамасыз етілген. Бұл көп балалы отбасы балалары – 22, АӘК алушылардың отбасы балалары – 8, ерекше білім беруді қажет ететін балалар – 10.
Мектепке дейінгі ұйымда баланың білім беру қажеттіліктеріне, оның ішінде жеке бағдарламаға сәйкес бейімделген бөбекжай мамандары әзірлеген білім беру бағдарламасы бойынша жас топтары бойынша ата-аналардың (заңды өкілдердің) мүдделерін ескере отырып, ерекше білім беру қажеттіліктері бар тәрбиеленушілерді тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз етеді.  Балаларға қажетті түзету, педагогикалық және медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге, ата-аналарға кеңестік көмек көрсетуге мүмкіндік бар.