Новогодние утренники малыши

Жаңа жылдық ертеңгілік – бұл балабақшадағы ең көп күтетін мерекелердің бірі. Бұл балалар үшін ертегілердің, көңіл көтерудің және сыйлықтардың сиқырлы әлеміне енетін ерекше уақыты. Біздің бөбекжайда кіші «Бауырсақ» және «Тамшылар» тобының бүлдіршіндері Жаңа жылды бірінші болып қарсы алды.
Сәнді зал мен әсем безендірілген шырша бөбектердің көңілін көтерді.
Балаларға Аққала, Ақшақар және ең маңызды қонақ Аяз ата қонаққа келді. Балалар мерекені көңілді өткізді, ертегілік сәттерді тамашалады және Аяз атадан сыйлықтар алды.
Новогодний утренник – это одно из самых ожидаемых событий в детском саду. Для детей это особенное время, когда они могут окунуться в волшебный мир сказки, веселья и подарков. В нашем ясли саду  первыми встретили Новый год   дети  младшей группы «Бауырсак» и  «Тамшылар» .
Нарядный зал и красиво украшенная ёлка , вызвали радостные эмоции у малышей.
В гости к детям пришел Снеговик, Снегурочка и самый важный гость Дед Мороз.   Дети весело провели  праздник , насладились сказочными моментами и получили подарки от Деда Мороза.