День Независимости

Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күнін мерекелеу әрбір қазақстандық үшін ерекше маңызға ие.
Осыған орай біздің бөбекжайымызда мектеп жасына дейінгі балалармен «Менің Отаным – Қазақстан» тақырыбында ұйымдастырылған іс-шара өткізілді. Ұйымдастырылған іс-шара барысында мектеп жасына дейінгі балалар Қазақстан туралы, Отанымыздың астанасының көрікті жерлері туралы, Қазақстан Республикасының рәміздері туралы, туған жердің құндылықтары мен сұлулығы туралы, пайдалы қазбалар туралы, табиғат туралы білімдерін кеңейтті және бүкіл әлем бойынша біздің Республикамыздың жетістіктеріне мақтаныш сезімін бастан өткерді.
    Қазақстан туралы презентациялар мен бейнероликтерді көру балаларға Қазақстанның тәуелсіз мемлекет ретінде қалыптасуымен тереңірек танысуға көмектесті.
   Ұйымдастырылған ісшаралардың басты мақсаты - бұл балалардың бойында патриоттық, азаматтық сезімді, Отанға деген махаббатты, достық пен бірлікке деген құштарлық сезімдерін ояту.
Празднование  Дня Независимости  Республики  Казахстан  имеет особое значение для каждого  казахстанца.
В связи с этим  в  нашем  ясли-саду с дошкольниками  была проведена  организованная деятельность на тему: «Моя Родина – Казахстан». В  ходе проведения  организованной деятельности дошкольники расширили свои знания о Казахстане  , о достопримечательностях столицы нашей Родины , о символах Республики Казахстан , о ценностях и красоте родной земли, о полезных ископаемых, о природе,  испытали чувство гордости за успехи нашей   Республики  во всем мире.
   Просмотр  презентаций  и видеофильмов о Казахстане помог детям ещё более глубже познакомиться с становлением Казахстана, как независимого государства.
  Пробудить в детях чувства патриотизма, гражданственности , любовь к Родине, стремление к дружбе и к единству  - основная цель  проводимой  организованной деятельности.