Методическое объединение учителей казахского языка

2023 жылдың 28 қарашасында біздің бөбекжай-бақшамыздың базасында қазақ тілі мұғалімдерінің әдістемелік бірлестігі өтті. Педагог Г.Ж.Жақсыбаева мектепалды даярлық топтарының балаларымен ұйымдастырылған іс-шаралар өткізді. Дамыту ойындарының көмегімен педагог қазақ тілін үйренуге мүмкіндік туғызды, балалардың танымдық қызығушылығын оятып, ересек пен бала арасындағы, балалардың өздерінің арасындағы тұлғалық-бағдарлы әрекеттестікті жүзеге асырды.
28.11.2023г на базе нашего ясли-сада состоялось Методическое объедение учителей казахского языка.
Учитель Жаксыбаева Г.Ж провела организованную деятельность с детьми групп предшкольной подготовки.
С помощью развивающих игр, педагог способствовала изучению казахского языка, вызвала познавательный интерес детей, осуществила личностное ориентированное взаимодействие взрослого с ребёнком и детей между собой.