Методическое объединение

Ағымдағы жылдың 22-ші жұлдызында біздің 14-бөбекжай-бақшамызда қазақ тілінде оқытатын және тәрбиелейтін мектепке дейінгі ұйымдардың ересек топ тәрбиешілерінің «Пәндік-кеңістік ортаны ұйымдастыру арқылы мектеп жасына дейінгі балалардың танымдық дамуы» атты тақырыпта әдістемелік бірлестігі өтті.
* Ересек топтың тәрбиешісі А.Е. Есиналинова «Күздің ғажайып түстері» тақырыбында ББҚ өткізді.
* А.М. Абишева «Ойын арқылы балалардың танымдық және зияткерлік қабілеттерін дамыту» тақырыбындағы жұмыс тәжірибесімен бөлісті.
* Бұл ӘБ педагогтардың тәжірибесі мен кәсіби шеберлігінің кеңеюіне ықпал етті.

22-го числа текущего года в нашем   ясли-саду 14 прошло методическое объединение воспитателей старших групп дошкольных организаций с казахским языком воспитания и обучения на тему "Познавательное развитие дошкольников через организацию предметно-пространственной среды".
* Воспитатель старшей группы Есиналинова А. Е. провела  ОД на тему "Чудесные краски осени".
* Абишева А. М. поделилась опытом работы на тему "Развитие познавательных и интеллектуальных способностей детей через игру".
* Данное МО способствовало расширению опыта и профессионального мастерства педагогов.