День Республики

Мереке қарсаңында Қазақстан Республикасы күніне арналған ертеңгілік өтті. Бұл іс-шараның мақсаты мектеп жасына дейінгі балалардың бойында азаматтық, патриоттық негіздерін қалыптастыру, өз Отанына деген мақтаныш сезімін ояту, халық дәстүрін құрметтеу. Мереке кезінде балалардың орындаған өлеңдері, әндері, билері, ойнаған ойындары эмоционалдық салаға әсер етіп, мектеп жасына дейінгі балалардың бойында достық, сезімталдық, өзара көмек, ел өміріне қатыстылық сезімі сияқты қасиеттерді сіңіруге көмектеседі.
Утренник,  посвященный Дню Республики Казахстан, прошел накануне праздника. Целью данного мероприятия является формирование у дошкольников основ гражданственности и патриотизма, воспитание чувства гордости за свою Родину, уважение к народным традициям. Стихи, песни, игры, танцы исполняемые детьми в ходе праздника воздействуют на эмоциональную сферу, способствуют привитию дошкольникам таких качеств, как: дружелюбие, чуткость, взаимовыручка, чувство сопричастности с жизнью страны.