День Знаний 2023

Күздің алғашқы күні балабақшамызда құттықтаулар, бүлдіршіндердің күлкілері, көңілді әуен естілді. Мектеп жасына дейінгі балалар жаңа оқу жылын Білім күніне арналған көңілді мерекемен бастады. Мереке барысын да балалар сұрақтарға жауап берді, жұмбақтар шешті, тақпақтар оқыды, зейінге арналған тапсырмаларды орындады, қызықты ойындарға қатысып, би биледі. 1 қыркүйек мерекесі әрқашан ұмытылмас, қуанышты және бір уақытта қызықты болып қала береді.

В первый осенний день в нашем детском саду были слышны поздравления, детский смех, весёлая музыка. Новый учебный год дошколята начали с весёлого праздника, приуроченного ко Дню Знаний. В ходе праздника ребята отвечали на вопросы, отгадывали загадки, читали стихотворения, выполняли задания на внимание, участвовали в интересных играх, танцевали. Праздник 1 сентября всегда остаётся незабываемым, радостным и в тоже время волнующим.