2023 жылдың 05 мамырында «Гүлдер» және «Көбелек» ересек топтарының балалары үшін дене шынықтыру нұсқаушысы М.В. Корниенко жетекшілігімен Отан қорғаушылар күніне арналған спорт мерекесі өтті. Балалар барлық ұсынылған эстафеталарды епті және жылдам жеңіп, жауынгердің күнделікті әскери өмірі туралы жақсы білімдерін көрсете отырып, өздерінің ептіліктерін, жылдамдығы мен батылдығын көрсетті. Еліміз осындай болашақ қорғаушылармен мақтана алады!
05.05.2023 года для детей старших групп «Гүлдер» и «Көбелек» под руководством инструктора по физическому воспитанию Корниенко М.В. был проведен спортивный праздник посвященный Дню Защитника Отечества. Дети ловко и быстро справились со всеми предложенными эстафетами, показали свою ловкость, быстроту и смелку, продемонстрировав хорошие знания о военных буднях солдата. Такими будущими защитниками наша страна может гордиться!