2023 жылдың 28 сәуірінде біздің балабақшамыздың бүлдіршіндері үшін Қазақстан халықтарының бірлігі күніне арналған Халықтар достығы фестивалі өтті.
Бұл күні көптеген халық әуендері, әндері шырқалды, ұлттық ойындары ойнатылды, балалар қол ұстасып жүріп би биледі. Ал халықтар бірлігі мен түрлі ұлт өкілдері арасындағы достыққа қаншама өлеңдер арналды! Керемет мереке Қазақстанның барлық халықтарының үлкен достық биімен аяқталды. Қуаныш, тосынсый мен қызық шек болмады.
Балалар достық деген - бұл бір-біріне көмектесу, ренжітпейу және де күнде бір бірімен бөлісу деген қорытындыға келді.
28.04.2023 года для детей нашего сада был проведен Фестиваль дружбы народов, посвящённый Дню единства народов Казахстана.
В этот день звучало много народных мелодий, песен, национальных игр, дети водили хороводы. А сколько стихотворений было посвящено единству народов и дружбе между людьми разных национальностей! Замечательный праздник закончился большим дружным хороводом всех народов Казахстана. Радости, удивлению и веселью не было предела. Дети пришли к выводу, что дружить – значит, помогать друг другу, не обижать и делиться друг с другом каждый день.