День малышей в группе "Тамшылар" расписан по минутам

«Тамшылар» тобындағы бүлдіршіндердің күнің әр минуті жазылған, ал балалардың ойын-сауықтары оқуға және жалпы дамытуға бағытталған. Сенсорлық қабілеттерін дамытуға көп көңіл бөлінеді, бала айналасындағы заттардың түсін, пішінін, көлемін анықтауға, дене тәрбиесіне, сюжетті-рөлдік ойындарға үйренеді. Өйткені, ойын мен көңілді атмосфера керемет ғажайып жасайды.
День малышей в группе "Тамшылар" расписан по минутам, а детские развлечения направлены на обучение и общее развитие. Большое внимание уделяется развитию сенсорных способностей, ребенок учится определять цвет, форму и размеры окружающих его предметов, занятия физической культуры, сюжетно-ролевым играм. Ведь именно игра и веселая атмосфера творят чудеса.