Наурыз – жаңа жылдың басталуын білдіретін көптен күткен көктем мерекесі. Балабақшамыздың бүлдіршіндері үшін «Қош келдің Наурыз!» атты мерекелік бағдарлама өткізілді. Мереке кезінде балабақшада мейірімділік, көңілділік пен қуаныш атмосферасы орнады. Балалар қызығушылықпен қатысып, қазақтың жаңа салт-дәстүрлерімен, әдет-ғұрыптарымен танысып, ойындар ойнап, ән айтып, би биледі.
Осы мерекелік күні Сіздерге шын жүректен зор денсаулық, отбасылық амандық, мейірім мен бақыт, қуаныш пен өзара түсіністік, барлық тілектеріңіздің орындалуын тілейміз.
Наурыз – долгожданный всеми праздник весны, символизирующий начало нового года. Для детей нашего детского сада была проведена праздничная программа "Мы встречаем Наурыз!". Во время праздника в саду царила атмосфера добра, веселья и радости. Дети с интересом принимали участие, знакомились с новыми казахскими традициями и обычаями, играли в игры, пели песни и танцевали.
В этот праздничный день от всей души желаем Вам крепкого здоровья, семейного благополучия, добра и счастья, радости и взаимопонимания, исполнения всех желаний.