Группа "Балапан" ПДД

Жол-көлік жарақаттары проблемасы қазіргі уақытта ең өзекті мәселелердің бірі болып табылады, сондықтан мектепке дейінгі мекемелердің негізгі міндеті - балабақшада алған білімдерін нығайтып, болашақ мектеп оқушылары сәтті қолдана алатындай профилактикалық жұмыстарды ұйымдастыру. Сондықтан да «Балапан» мектепалды даярлық тобында ЖҚЕ тақырыбына көп көңіл бөлінеді.
Проблема дорожно-транспортного травматизма на данный момент одна из самых актуальных, поэтому основная задача дошкольный учреждений – организовать профилактическую работу так, чтобы знания, полученные в детском саду, стали прочными и могли быть с успехом применены будущими школьниками. Именно поэтому в предшкольный группе «Балапан» уделяется большое внимание теме ПДД.