Новогодние утренники

Жаңа жыл - әр үйде, әр отбасында күтілетін ең сүйікті, мейірімді, ертегі мерекесі. Бірақ біздің балаларымыз сияқты ешкім жаңа жылдық ғажайыпты, сиқырлы өзгерістерді және шытырман оқиғаларды шын жүректен күтпейді. Жаңа жылдық қойылымдар кезінде мерекелік, сиқырлы атмосфера орнап, тәрбиенушілер мен олардың ата-аналарының жағымды эмоционалды көңіл-күйлері сезілді.
Новый год – самый любимый, добрый, сказочный праздник, который ждут в каждом доме, в каждой семье. Но никто так искренне не ждёт Новогоднего чуда, волшебных превращений и приключений, как наши дети. Во время новогодних представлений царила атмосфера праздника, волшебства, чувствовался позитивный эмоциональный настрой воспитанников и их родителей.