Акция «Новогодняя улыбка»

Жылдық жоспарды орындау аясында бөбекжайымызда «Жаңа жылдық күлкі» акциясы өтті.
Жаңа жыл - сиқырдың, күлкі мен бақыттың уақыты. Мерекелік көңіл-күйді сезінген үлкендер ертегіге қайтадан сене бастайды, ал балалардың шынайы таңданысы мен қуанышы бұл оқиғаны тек толықтырып, бояулы әсер береді. Жаңа жыл - бұл әрқашан ғажайыптардың, сиқырлы өзгерістердің, шытырман оқиғалар мен таңғажайып өзгерістердің күтуі!
Сондықтан «Жаңа жылдық күлкі» шарасына қатысқан мектепалды даярлық топтарының тәрбиеленушілері өздерін нағыз сиқыршылардай сезінді!
  Балалар қуанышпен жаңа жылдық ашықхаттарды дайындап, балабақшада жұмыс істейтін педагогтарға табыс етті. Одан кейін түрлі нысандарды аралап, қарапайым халықпен жаңа жылдық көңіл-күймен бөлісті.
В рамках реализации годового плана в нашем ясли-саду прошла акция «Новогодняя улыбка».
Новый год — это время волшебства, улыбок и счастья. Взрослые, ощутив праздничное настроение, снова начинают верить в сказку, а искреннее восхищение и радость детей только дополняют и придают красочность этому событию. Новый год — всегда ожидание чуда, волшебных превращений, приключений и удивительных перемен!
Поэтому воспитанники предшкольных групп, участвующие в акции «Новогодняя улыбка», почувствовали себя настоящими волшебниками!
 Дети с радостью подготовили новогодние открытки и подарили педагогам работающим в ясли-саду. Затем посетили различные  объекты, где поделились новогодним  настроением с обычными людьми.