Қалалық «Үздік авторлық бағдарлама» байқауында «Синквейннің сиқырлы әлемі» жұмысы үшін 3-орын иеленген біздің шығармашылық ұжымымызды құттықтаймыз. Бұл бағдарлама мектепалды даярлық тобының педагогтарына арналған және 5 жастағы балалардың коммуникативтік дағдыларын дамытуға, сондай-ақ балаларды мектепте оқуға сәтті дайындауға бағытталған. Табыс пен шығармашылық жетістіктер тілейміз.
Поздравляем нашу творческую группу занявшую 3 место за работу "Загадочный мир синквейна" в городском конкурсе "Лучшая авторская программа". Данная программа предназначена для педагогов предшкольной группы и нацелена на развитие коммуникативных навыков детей 5 лет, а так же успешной подготовке детей к обучению в школе. Желаем успехов и творческих достижений.