Педагогический совет № 2 по теме: «Посеем в детских душах доброту»

Біздің бөбекжайда жылдық жоспарды және жылдық тапсырмаларды орындау аясында «Балалардың жан дүниесіне мейірім себейік» тақырыбында педагогикалық кеңес өтті.
Педагогтар бұл тақырыптың өзектілігін атап өтті, өйткені бүгінгі күні материалдық құндылықтар рухани құндылықтардан жоғары болғандықтан, балалардың мейірімділік, жомарттық, әділдік, азаматтық және патриоттық туралы түсініктері бұрмаланған. Педагогикалық кеңес барысында педагогтар түрлі іс-шаралар арқылы мектеп жасына дейінгі балалардың бойында адамгершілік қасиеттерді қалыптастыру бойынша жүргізген өз жұмыстарының тәжірибелерімен бөлісіп, тақырыпты ашты. Іс-шараның нәтижесі «Педагогикалық ринг» іскерлік ойыны болды, онда педагогтар қызығушылықпен жұмбақтарды шешіп, сұрақтарға жауап берді. Педагогикалық кеңес қолайлы жағдайда қызықты да қанықты өтті.
 В нашем Ясли-саду в рамках реализации годового плана и реализации годовых задач прошел педагогический совет на тему «Посеем в детских душах доброту».
Педагоги отметили актуальность данной темы, так как сегодня материальные ценности превозносятся над духовными, поэтому у детей искажены представления о добре, милосердии, великодушии, справедливости, гражданственности и патриотизме.
В ходе педагогического совета педагоги раскрыли тему, делясь  опытом своей работы по формированию нравственных качеств у детей дошкольного возраста через различные виды деятельности.
Итогом мероприятия стала деловая игра «Педагогический ринг», где педагоги с интересом разгадывали ребусы, отвечали на вопросы. Педагогический совет прошёл интересно, насыщенно в благоприятной обстановке.