В младшей группе «Бауырсак» ребята рисуют и развивают свои творческие способности

Барлық балалар сурет салғанды ​​жақсы көреді. Әркім өзін қызықтыратынның бәрін батыл сала алады. Балалардың көркемдік-шығармашылық қабілеттерін мен дағдыларын мүмкіндігінше ертерек дамыту қажет, өйткені бейнелеу әрекеттері тек шығармашылық қабілеттерді дамытуға ғана емес, сонымен қатар балалардың бақылау, көркем ойлау және есте сақтау қабілеттерін дамытуға ықпал етеді. Сондықтан «Бауырсақ» кіші тобында балақайлар сурет салып, өздерінің шығармашылық қабілеттерін дамытады.
Все дети любят рисовать. И каждый смело нарисует всё, что его интересует. Ведь именно художественно-творческие способности умение и навыки детей необходимо начинать развивать, как можно раньше, поскольку занятия изобразительной деятельности способствуют развитию не только творческих способностей, но и наблюдательности, художественного мышления и памяти ребёнка. Именно поэтому в младшей группе «Бауырсак» ребята рисуют и развивают свои творческие способности.