Открытое ОД для детей группы ГПП "Балапан" по теме "Секреты здоровья"

Дене шынықтыру нұсқаушысы М.В. Корниенко "Балапан" МДТ тобының балаларына «Денсаулық құпиялары» тақырыбында ашық БІ өткізді. Сабақта балалар кинезиологиялық гимнастика, дене жаттығулары сияқты түрлі тапсырмаларды орындады, тактильді сезімге арналған ойын ойнады, жаман және зиянды әдеттерді есте сақтады, сонымен қатар ашық ауада ойын ойнады. Сабақтың нәтижесі балалардың мұғалімдерге денсаулықты сақтау және нығайту керек деген тілектері болды.
Инструктором по физической культуре Корниенко М. В. было проведено открытое ОД для детей группы ГПП "Балапан" по теме "Секреты здоровья". На занятии дети выполняли разнообразные задания такие как: кинезиологическая гимнастика, физкультурные упражнения, играли в игру на тактильные ощущения, вспоминали плохие и вредные привычки, а также играли в подвижную игру. Итогом занятия были пожелания детей для педагогов о том, что здоровье нужно беречь и укреплять.