Интеллектуальная игра «Что? Где? Когда?»

Балалар жылына арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес 14 б/б-да «Не? Қайда? Қашан?» теледидарлық ойынның аналогы болып табылатын және ойыншылардың интеллект пен эрудициясына негізделген интеллектуалды ойыны өтті.
       Білгір-балаларға қарсы бөбекжай-бақшаның педагогтары ойнады, бұл ойынға жарыс рухын берді. Залдың әшекейі мен атрибуттары тәрбиеленушілердің шынайы қызығушылығын тудырды және де жарқын сезімдер көзі болды. Балалар ойын үстелінің үстіндегі зырылдауықты тамашалап, тапсырмаларды мұқият тыңдап, бірге талқылап, ортақ шешім тапты. Балалардың естерінде: супер-блиц, қара жәшік жұмбақтары, Ақылды Үкі тапсырмалары ерекше қалды. Мектеп жасына дейінгі балалар ойында үйлесімді әрекет етіп, белгіленген ережелерді сақтағанын атап өткізгіміз келеді.
      Ойын 6:1 есебімен білгірлер пайдасына шешілді. Балалар ойыннан қуаныш пен ләззат алды, өз күштері мен мүмкіндіктеріне сенді.
Согласно плану мероприятий, посвящённых Году ребенка, в я/с 14 прошла интеллектуальная игра «Что? Где? Когда?», которая является аналогом телевизионной игры и основывается на применении игроками своего интеллекта и эрудиции.
  Против знатоков - детей играли педагоги ясли –сада, что придавало игре дух соревнования. Оформление зала и атрибуты вызвали у воспитанников неподдельный интерес и явились источником ярких эмоций. С нескрываемым восторгом ребята следили за волчком на игровом столе, внимательно слушали задания, дружно обсуждали, находили общее решение. Очень запомнились ребятам следующие задания:супер- блиц, загадки чёрного ящика,  задания Мудрой Совы. Хочется отметить, что дошкольники действовали в игре согласовано и выполняли установленные правила.
 Игра завершилась со счётом 6:1 в пользу знатоков. Дети получили радость и удовольствие от игры, поверили в свои силы и возможности.