Театрализованное развлечение по ПДД «Берегите руки, ноги- не шалите на дороге»

2022-2023 оқу жылына арналған жылдық жұмыс жоспарына Қостанай қаласы әкімдігінің «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №14 бөбекжай-бақшасы» МКҚК сәйкес және балалардың қауіпсіздігін арттыру мақсатында балабақшамызда ЖЖЕ бойынша «Қолыңды, аяғыңды сақта - жолда тентек болма». Бұл ойын-сауық балалардың жолда жүру ережелері туралы түсініктерін кеңейтті. Тәрбиеленушілер қайырымды дәрігер Айболиттің жолда қиындыққа тап болған жануарларды емдеп жатқанын қызығушылықпен және жанашырлықпен тамашалады. Мұндай іс-шаралар жолдағы мінез-құлық туралы білімді одан әрі бекітті және мектеп жасына дейінгі балалардың жадында ұзақ уақыт сақталады.
     Ойын-сауық кезінде балалар жол инспекторымен кездесті, ол Мыстан кемпірді жолды дұрыс кесіп өтуді үйретуді өтінді.
Тәрбиеленушілер оған арнап жол белгілері туралы тақпақтар оқыды, «Бағдаршам» әнің орындады, би биледі, «Қызыл, сары, жасыл», «Автомобилист» қимыл-қозғалыс ойындарын ойнады.
     Мұндай іс-шаралар балалардың жолдағы өзін-өзі ұстау ережелерін жақсы меңгеруге мүмкіндік береді және болашақта мінез-құлық ережесіне айналады, ал оларды сақтау қажеттілік болып табылады.
    В соответствии с годовым планом работы  КГКП  «Ясли-сада  №14 отдела образования города Костаная» Управления образования акимата  Костанайской области  на 2022 — 2023 учебный год  в целях повышения безопасности детей в нашем детском саду было проведено театрализованное   развлечение  по ПДД   «Берегите руки, ноги- не шалите на дороге». Данное мероприятие  расширило представления детей  о правилах дорожного движения.  Воспитанники  с интересом  и с сочувствием смотрели, как  добрый доктор Айболит лечил животных, которые попали в беду на дороге. Такая история ещё больше закрепила знания поведения на дороге и  надолго останется в памяти у дошкольников.
   В ходе развлечения дети  встретились с  дорожным  инспектором , который попросил научить Бабу- Ягу правильно переходить дорогу.
Воспитанники  читали для неё  стихи про дорожные знаки  , исполнили  песню «Светофор»,  танцевали , играли в подвижные игры «Красный, жёлтый, зелёный», «Автомобилист».