Декада толерантное отношение к лицам с инвалидностью

Ақпараттық онкүндік жоспары аясында мүгедектерге толерантты көзқарасты қалыптастыруға бағытталған іс-шаралар өткізілді. Мектепалды даярлық топтарында Мейірім сыйла және Қоршаған әлем тақырыптарына әңгімелер жүргізілді. Балалар мен ата-аналар "Әлем баршаға ортақ" сурет көрмесіне қатысты. Онкүндіктің қорытындысы - «Мейірімділік эстафетасы» болды. Мектеп жасына дейінгі бүлдіршіндер түрлі қолөнер бұйымдарын, кәдесыйлар дайындап, басқа топтағы бүлдіршіндерге тарту етті, сондай-ақ балабақша тәрбиешілері мен қызметкерлері де.
В рамках плана Декадника осведомленности были проведены мероприятия направленные на формирование толерантного отношения к лицам с инвалидностью. В  предшкольных группах были проведены беседы Дари добро и Мир вокруг нас. Дети и родители приняли участие в выставке рисунков Мир один на всех. Итогом декадника стала Эстафета добра. Дошкольники приготовили различные поделки, сувениры и подарили детям с других групп, а также без внимания не остались педагоги и сотрудники ясли-сада, которым дети выразили уважительное отношение.