В группе "Балапан " дети с удовольствием играют в игры

Дидактикалық ойындар мен жаттығулар балалардың ақыл-ой әрекетін тәрбиелеудің құнды құралы болып табылады. Олар психикалық процестерді (ойлау, есте сақтау, зейін және т.б.) белсендіреді, таным процесіне қызығушылықты оятады және білімді меңгеру процесін жеңілдетеді. «Балапан» тобында балалар бұл ойындарды қызыға ойнайды, сол арқылы математика негіздерінен алған білімдерін бекітеді.

Ценным средством воспитания умственной активности детей являются дидактические игры и упражнения. Они активизируют психические процессы (мышление, память, внимание и т.д.), вызывают интерес к процессу познавания и облегчают процесс усвоения знаний. В группе "Балапан " дети с удовольствием играют в эти игры, тем самым закрепляя знания по основам математики.