Утренники "Осень"

Біздің балабақшада дәстүрлі түрде барлық жас топтары үшін күзгі мерекелер өткізілді. Балабақшадағы күзгі мереке - ең сүйікті іс-шаралардың бірі, өйткені салтанатты ертеңгіліктер кезінде балалар көңілді болады, басқаларға қарап, өздерін де көрсете алады.
Тосын сыйлар ұзақ уақыт бойы әркімге әртүрлі жарқын әсер қалдырды. Ертегі кейіпкерлері ойындар мен күлкілі әзілдермен риза қылды. Және де, әрине, тәтті тағамдарсыз мереке бола ма? Күз толысқан және дәмді алмалар әкелді. Мереке қатысушыларға да, балалардың өнерін тамашалауға келгендердің барлығына қуаныш пен ләззат сыйлады.
В нашем детском саду традиционно прошли осенние праздники для всех возрастных групп. Праздник осени в детском саду является одним из любимейших мероприятий, ведь именно во время торжественных утренников ребятишки могут и повеселиться, и на других посмотреть, и себя показать.
Сюрпризы  обеспечили всем многообразие ярких впечатлений на долгое время. Сказочные персонажи порадовали  играми  и веселыми шутками. Но и, конечно,  какой праздник без угощения? Осень принесла наливные и вкусные яблочки. Праздник доставил радость и удовольствие, как участникам, так и всем, кто пришел посмотреть  на выступление детей.