Наши видео

В нашем детском саду прошла выставка поделок "Осень-щедрая пора"

Күз - жапырақтардың түсуі, шетен жидектерінің, көкөністер мен жемістердің пісетін тамаша уақыты. Табиғат әлемінің барлық алуан түрлілігі мен байлығын тек ой елегінен өткізуге ғана емес, сонымен қатар шығармашылық көріністе қолдануға болады.
        Біздің балабақшамызда «Күз – дархан мезгіл» атты қолөнер көрмесі өтті.
Көрме балалар мен ата-аналардың қатысуымен өтті. Көрмеге қатысушылар бізді өздерінің қиялдарымен, өзіндік ерекшелігімен және шығармашылығымен таң қалдырды. Ата-аналардың да бейжай қалмай, балаларымен бірге қолөнер бұйымдарын жасауға белсене атсалысқаны қатты қуантты.
        Бізбен бірге өздерінің балаларын шығармашылыққа тартуға тырысатын ата-аналарға, біз «Үлкен рахмет» айтамыз.

Осень – красивая пора листопада, созревания ягод рябины, овощей, фруктов. Все разнообразие и богатство природного мира можно не только созерцать, но и использовать в творческом выражении.
       В нашем детском саду прошла выставка поделок "Осень-щедрая пора".
Выставка проводилась с участием детей и родителей.  Участники выставки удивили нас своей фантазией, оригинальностью и творческими способностями. Очень порадовало, что родители не остались равнодушными и приняли активное участие вместе с детьми в изготовление поделок.
       Мы говорим «Огромное Спасибо» родителям, которые вместе с нами, стараются привлечь своих малышей к творческой деятельности.